CRM/CALL CENTER HİZMETLERİ

Tıbbi cihaz teknik servis hizmetlerinde profesyonel çalışma prensibini benimseyen ACENDIS Servis ekibi, cihazın hastaneye ilk girdiği tarihten itibaren yapılan ve yapılacak tüm servislerinin kontrolünü CRM sistemini kullanarak yapar. Ayrıca Call Center hizmeti ile tek noktadan cihazınızın tüm bilgilerine ulaşabilir, uzman desteği alabilir ve arıza bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

GARANTİ HİZMETLERİ

ACENDIS Servis, garanti süresi boyunca yapılan bakım sözleşmesi sayesinde; hata analizleri ve parça değişimini azaltabilir, cihaz performansını arttırabilir ve maksimum verimlilik ile çalışabilirsiniz. Cihazlarınızın güvenliği ve maksimum çalışma süresi için garanti hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

CİHAZ KULLANICI EĞİTİMİ

ACENDIS Servis, kalite teminatı ve giderlerin azaltılmasına yönelik olarak çalışanlarınızın doğrudan cihaz başında eğitim veriri. Bakım sözleşmesi çerçevesinde personel eğitimleri ücretsiz olarak verilmekte ve cihaz başında verilen bu pratik eğitimler ile yanlış kullanımın yol açabileceği giderlerin önüne geçilmektedir. ACENDIS Servis’in yetkin mühendisleri ve teknik personeli kusursuz hizmet verebilmek için, üretici firmalarımız tarafından düzenli olarak servis ve aplikasyon eğitimleri almaktadır.

KALİBRASYON

ACENDIS Servis, orjinal kalibratörler vasıtası ile gerçekleştirdiği kalibrasyon hizmetlerinde, ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde uygulama yapar. Kalibrasyon sertifikaları periyodik olarak hazırlanır, denetimler süresince hastanelerden istenen tüm kalite evraklarını düzenler. SKS, JCI kalite normları gereği cihazların kalibrasyonu ve güvence altına alınması sağlanır.

PERİYODİK BAKIM

Profesyonel hizmet sunan ACENDIS Servis ekibi periyodik bakım hizmeti ile maliyetli arızalar meydana gelmeden müdahale eder. ACENDIS Servis, isteğiniz üzerine bakım sözleşmesi çerçevesinde gerekli kalite standartlarını temin etmektedir. Bakım sözleşmesi sayesinde hata analizlerinin, parça değişiminin ve bakımın garanti süresi boyunca da düzenli olarak yapılması ile cihaz performansını arttırabilir ve maksimum verimlilik ile çalışabilirsiniz. Böylece;

  • Cihazınızın kullanım ömrünün uzaması sağlanır, cihaz kullanım maliyetleriniz azalır
  • Arızalar sebebiyle meydana gelecek zaman kaybı minimuma indirilir
  • Hatalı kullanım, hatalı sarf kullanımı varsa periyodik bakım sırasında fark edilip gerekli uyarılar yapılır.
  • Cihaz yazılımları güncel tutulur
  • Yetkili olmayan firmaların cihaza müdahalelerinin önüne geçilmiş olur.
  • Arızalı olarak saptanan cihazların onarım ve kalibrasyonunun yapılması güvenilir cihazlarla personel ve doktor kadrosunun verimliliği artacaktır.
  • Parça hariç veya dahil bakım anlaşması paketleri kurumumuzca isteğiniz doğrultusunda hazırlanır.

BÜTÜNSEL BİYOMEDİKAL ÇÖZÜMLER

Cihazın tedarik edilmesinden güvenli olarak kurulması ve sonrasında ACENDIS Servis bakım sözleşmesi ile cihazlarınızın düzenli olarak bakımı, kalibrasyonu yapılır ve personelinize profesyonel olarak kullanıcı eğitimi verilir.