Servis Ortağınız

Serviste güven uyandıran kalite

Acendis Teknik Servisi, farklı servis hizmeti alternatifleri ile servis ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda.

1- Service Extended - Yeni Cihaz için Servis Anlaşması

Alım satım anlaşmasının imzalanmasından sonra isterseniz Service Extended Paketimizden de yararlanabilirsiniz. Nitelikli çalışanlarımızla yeni cihazlarınızın montaj, kurulum ve bakım hizmetlerini sunmaktayız ve cihazları doğru kullanmaları konusunda çalışanlarınıza gerekli eğitimi de vermekteyiz. Böylece başından itibaren kurulumdan ve personelin yanlış kullanımından kaynaklanan hataları önlemiş olursunuz.

2-Service One – Tek bakım

Uzun süreli bakım-onarım anlaşması yapmak istemiyor , sadece yılda bir kere cihazınızın tek seferlik bakımını mı yaptırmak istiyorsunuz? ACENDIS Teknik Servisi Service One ile cihazlarımızı kullanan müşteriler için de ideal bir paket sunmaktadır. Eğitimli mühendis ve teknikerlerimiz mevcut olan cihazlarınızın profesyonel servis tek bakımı için sizlere yardımcı olacaklardır.

3-Service Plus– Yıllık bakım ve Onarım

Yıllık bakım ve onarım hizmetleriniz için sizlere Service Plus paketini sunmaktayız. Servis Plus paketiyle cihaza ait bakımlar,onarımlar ve eğitimler parça ve sarf malzeme kullanılmadığı durumlarda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. ACENDIS Teknik Servisi bakım, servis, eğitim ve yedek parça tedarikinde sizin ortağınızdır.

4-Service All - Cihazlarınız için Herşey Dahil Bakım ve Onarım

Servis Paketlerimizden Service All için karar verirseniz yurtdışında üreticiler tarafından eğitim almış personelimiz ile bütün cihazlarınızın onarım ve bakımını üstleniyoruz ve cihazların doğru şekilde kullanabilmeleri için çalışanlarınıza en iyi şekilde eğitim veriyoruz. All-Inclusive müşterisi olarak servis hizmetlerimizin avantajlarının ve yedek parça tedarik hizmetimizin keyfini çıkarın. Bu paketle bakım için gerekli bakım kitleri ve yeterli yıllık sarf sizlere sunulmaktadır.Siz de bu paketin ayrıcalıklarından yararlanın!

5-Service Private – Müşterinin ihtiyacına uygun çözümler

Bu paket, standart paketlerimizden ayrı olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan bir paket olacaktır.

Sizin için olan ayrıcalıklı bu paketimizden de yararlanabilirsiniz.